Listopad 2012

Nová fotka fanynky a Sel 21.11.2012

23. listopadu 2012 v 16:00
Objevila se nová fotka Seleny a fanynky. :) Oboum to tam moc sluší. :) Jinak fanynka popsala Sel jako velice milou což podlemě opravdu sedí protože Sel je na svoje fanoušky opravdu moc hodná. :)
Selena and a fan today in LA.

Konference pro Adidas a reklama pro Adidas

23. listopadu 2012 v 15:58 Selena Gomez
Selena začala spolupracovat ze značkou Adidas. :) tady jsou fotky z konference :) Sel měla krásné obelčení tenhle styl se mi moc líbí :) Jinak všem se moc omlouvám že uz na blog tak často nechodím upřímě nemám ted moc času.ale moc děkuji těm kdo sem stále chodí. :)

PLUS TADY JE REKLAMA PRO ADIDAS!! SEL JE DOKONALÁ :)


Na večeři s Justinem

19. listopadu 2012 v 17:19 Selena Gomez
Každý už určitě víte o tom, že se Sel a Justin rozešli :( Teď spolu ale byli viděni na večeři.Svědci říkají že se po chvilce pohádali a Sel odjela.Pak prý za ní Justin jel ale Selena ho nepustila dovnitř. Selena a Justin ale prý tvrdí že se nepohádali a jen jí nešla otevřít přední brána a proto musel jít Justin zadní a jinak prý u ní strávil noc. Opravdu nevím která verze je ta správná každopádně bych byla moc ráda kdyby se k sobě vrátili protože byli tak úžasný pár a moc jim to spolu slušelo. :(

17. November - get dinner with Taylor Swift at Osteria La Buca in West Hollywood

19. listopadu 2012 v 17:16 Selena Gomez
Sel a Taylor si zašli na večeři. :) moc jim to slušelo krásně se spolu usmívaly :)

17. November - get dinner with Taylor Swift at Osteria La Buca in West Hollywood

Sel přidala nové fotky na její Facebook

10. listopadu 2012 v 9:33 Selena Gomez
Baby Baylor
Fotka: Baby Baylor

"Shooting at 2 am and this is where me and Gregg end up..."
Fotka: "Shooting at 2 am and this is where me and Gregg end up..."

My good friends at www.islanddog.org have been struggling to get donations but, are still working everyday to help the dogs of Puerto Rico. They found this little guy this morning sleeping in the middle of the road, hopefully they have already found him a good home. Please remember no donation is too small visit www.islanddog.org to help the dogs of Puerto Rico.
Fotka: My good friends at www.islanddog.org have been struggling to get donations but, are still working everyday to help the dogs of Puerto Rico. They found this little guy this morning sleeping in the middle of the road, hopefully they have already found him a good home. Please remember no donation is too small visit www.islanddog.org to help the dogs of Puerto Rico.


Fotky z natáčení speciálního dílu Kouzelníků z Waverly

3. listopadu 2012 v 10:15 Selena Gomez
Jak všichni víte, natáčeí se speciální díl Kouzelníků z Waverly. Je to skvělé a myslím, že to všechny potěšilo, protože se jim po Kouzelnících stýskalo. :)Selena v magazínu Glamour

3. listopadu 2012 v 10:10 Selena Gomez
Sel byla zvolena ženou roku prestižním magazínem Glamour což je úžasné! :) moc gratuluju :)

imgu těch koníků se taky připojte je to hezké že někdo chce chránit zvířátka |